O nas

Jak pracujemy

Współpraca

W zależności z kim pracujemy, czy jest to architekt, designer, deweloper lub osoba prywatna potrafimy dopasować najlepszą strategie wykonania wymarzonego mebla.

Wycena

Na podstawie otrzymanych informacji oraz wspólnych ustaleń jesteśmy w stanie stworzyć dokładną wycenę spełniającą oczekiwania klienta.

Projekt

Nasi projektanci dopilnują, aby cały proces projektowania przebiegał bez problemów, a klient będzie czuł, że jest częścią projektu, oraz że mebel spełnia jego wizję.

Akceptacja projektu

Z naszej strony klient otrzyma szczegółową dokumentacje przedstawiającą wizualizacje, techniczny plan oraz informacje o użytych materiałach. Możemy również przedstawić przykłady koloru lakieru, jego połyskowości, rodzaj płyty lub forniru który zostanie zastosowany w projekcie.

Finalizacja projektu

Finalnie przygotowujemy harmonogram realizacji oraz ustalamy dogodny dla klienta termin dostawy. Projekt wykonywany jest według ustalonego design’u

lada-alibaba

Montaż

Przed planowanym montażem Art-Pro kontaktuje się z klientem żeby potwierdzić termin montażu tak żeby cały montaż przebiegł według wcześniej ustalonego harmonogramu.

Wyślij darmowe zapytanie o wycenę. Kliknij tutaj